Zoeken
  • Team U2S

ACADEMY GING OOK EVEN "OFFLINE"

Bijgewerkt: 28 apr 2020

Corona en bijkomende maatregelen zorgde voor het verplicht sluiten van de Academy en alle bijhorende activiteiten. Helaas moest ook de eindshow gecanceld worden. In de aanloop van het 10e levensjaar van de Dance Academy dat vanaf september ingaat besloot de Academy de lijn niet dadelijk online verder te trekken. Het scherm nam de eerste weken een nieuwe primaire rol in binnen het school gebeuren, social media werd overspoeld met allerlei challenges met of zonder toiletpapier. De Academy zag hierin de gelegenheid zich intern te reorganiseren, een aantal groeipijnen aan te pakken en samen met zijn docenten en enkele partners een lange termijn project uit te werken voor onze leden dat verder gaat dan enkele danschallenges. Vanaf deze week zullen er heel wat online lessen op onze website komen voor onze leden, via een eenvoudige login en op het moment dat voor jullie het beste past! Tot slot wensen we jullie, familie en vrienden een goede gezondheid, goede moed en de motivatie er het beste van te maken! Ga alvast doordacht en voorzichtig om te gaan met de komende versoepeling van de maatregelen. Wij kijken er naar uit om elkaar zo snel mogelijk terug samen te kunnen dansen!


15 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven