Zoeken
  • Team U2S

ACADEMY GING OOK EVEN "OFFLINE"

Bijgewerkt: 28 apr 2020

Corona en bijkomende maatregelen zorgde voor het verplicht sluiten van de Academy en alle bijhorende activiteiten. Helaas moest ook de eindshow gecanceld worden. In de aanloop van het 10e levensjaar van de Dance Academy dat vanaf september ingaat besloot de Academy de lijn niet dadelijk online verder te trekken. Het scherm nam de eerste weken een nieuwe primaire rol in binnen het school gebeuren, social media werd overspoeld met allerlei challenges met of zonder toiletpapier. De Academy zag hierin de gelegenheid zich intern te reorganiseren, een aantal groeipijnen aan te pakken en samen met zijn docenten en enkele partners een lange termijn project uit te werken voor onze leden dat verder gaat dan enkele danschallenges. Vanaf deze week zullen er heel wat online lessen op onze website komen voor onze leden, via een eenvoudige login en op het moment dat voor jullie het beste past! Tot slot wensen we jullie, familie en vrienden een goede gezondheid, goede moed en de motivatie er het beste van te maken! Ga alvast doordacht en voorzichtig om te gaan met de komende versoepeling van de maatregelen. Wij kijken er naar uit om elkaar zo snel mogelijk terug samen te kunnen dansen!


15 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

CONTACT

CONTACT INFO

Email: info@up2style.eu

Text us: 0032 474 725 394
www.U2Sdanceacademy.com

 

U2S ACADEMY DIEST

Sportcomplex "De Prins" 

Nijverheidslaan 14
3290 Diest (Belgium)

 

ADMIN ZETEL

0837.697.641

Bredestraat 145
3290 Diest (Belgium)

U2S ACADEMY KOERSEL

Danszaal, Sporthal  Koersel

Sportlaan 20
3580 Beringen (Belgium)

 

BETALINGEN

BNP Paribas Fortis
BE89 0016 8493 7385

BIC: GEBABEBB

 

BC ACADEMY OOSTENDE

Fizix Ostend

Leffingestraat  14
8600  Oostende (Belgium)

 

Lid van Sport & Cultuur Diest &

 

danssport vlaanderen.png
FAQ'S

Huisreglement 
Privacy Wet

Mutualiteit

 

WE CARE ABOUT YOU!


 

#U2SDanceAcademy

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon