AANBOD ACADEMY 

ALLE INFORMATIE OVER DE ASLUITLESSEN IN MEI 2021!

HERSTART LESSEN "U2S DANCE ACADEMY"

DINSDAG 4 MEI: Lessen voor dansers tem 12 HERSTARTEN IN DE DANSZAAL! 
> Alle kinderen zijn terug welkom! Groepen krijgen les in bubbels van max 10.
> Alle lessen gaan op de gewone uren door in de danszaal. (Tip: Dansschoenen)
> U2S Dance Academy: Sporthal De Prins, Nijverheidslaan 14 - 3290 Diest
> De lessen lopen doorlopend t.e.m zaterdag 29 mei! (4 lessen)


MAANDAG 10 MEI: Lessen voor dansers vanaf 12 HERSTARTEN OP BUITENLOCATIE!
> Alle jongeren zijn terug welkom! Groepen krijgen les in bubbels van max 25.
> Alle lessen gaan op de speelplaats door. (Parking, groot afdak, toiletten aanwezig) 
> Locatie: De Kleine Prins, ingang via slagboom scholengroep Nijverheidslaan.

> De lessen lopen doorlopend t.e.m zaterdag 29 mei!

We zorgen voor een Covid-veilige omgeving en rekenen hierbij natuurlijk ook op jullie begrip en medewerking. Dank en tot snel! :-)  

 

MAANDAG

TIJD

18u00 - 19u00
19:00 – 20:00

20:00 – 21:00

GROEP
House Dance
Ragga B

Ragga C

DANSLOCATIES

De Kleine Prins (buiten)
De Kleine Prins (buiten)

De Kleine Prins (buiten)

DOCENT

Raquel / Filip

Marijn Celea

Marijn Celea

DINSDAG

TIJD
17:30 - 18u30

18:30 – 19:30

20:00 - 20:30
20:40 - 21u40

GROEP

Ballet Kids/Starters

Ballet Jun.(Di + Vr)
Ballet & Pointes
Dance Work Out

DANSLOCATIES

U2S Dance Academy (danszaal)

U2S Dance Academy (danszaal)
U2S Dance Academy (danszaal)

De Kleine Prins (buiten, overdekt)

DOCENT

Leen Schoenmakers

Leen Schoenmakers

Leen Schoenmakers
Leen Schoenmakers

 

WOENSDAG

TIJD

16:00 - 17:00
 

16:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00

20:00 - 21:00

GROEP

Junior Hiphop A

Break D (Dubbel)
Hiphop A
Hiphop B

Hiphop C

DANSLOCATIES

U2S Dance Academy (zaal)

De Kleine Prins (buiten, overdekt)

De Kleine Prins (buiten, overdekt)

De Kleine Prins" (buiten, overdekt)

De Kleine Prins (buiten, overdekt)

DOCENT

Jonas Verstraeten

Filip Gombeer
Luana Amendola
Luana Amendola

Luana Amendola

DONDERDAG

TIJD
18:00 – 20:00

20:00 – 21:00

STUDIO 2

17:30 - 18:30
18:30 - 19:30

GROEP

Popping (Dubbel)

Hiphop Volw.
 

Junior Hiphop B
Junior House B

DANSLOCATIES

De Kleine Prins (buiten, overdekt) 

De Kleine Prins (buiten, overdekt) 

U2S Dance Academy (zaal)
U2S Dance Academy (zaal)

DOCENT
Denis Inghelbrecht

Noémie Mertens

Kim Wuestenbergs

Femke Ceulemans

LESDATA

Do: 20, 27 mei
Do: 13, 20, 27 mei



Do: (12), 20, 27 mei

Do: (12), 20, 27 mei

VRIJDAG

TIJD
18:30 - 19:00
19:00 - 20:00

18:30 - 19:30

GROEP
Modern B
Modern C


Ballet Jun. (Di+Vr)
 

DANSLOCATIES
De Kleine Prins (buiten, overdekt)

De Kleine Prins (buiten, overdekt)

U2S Dance Academy (zaal)

DOCENT
Dries / Leen

Dries / Leen

Femke Liessens

LESDATA

Vrij: 21,28 mei / 4jun

Vrij: 21,28 mei / 4jun

 

Vrij: 21,28 mei / 4jun
 

ZATERDAG VM

TIJD

10:30 – 11:30

11:30 – 12:30

09:30 – 10:30

10:30 – 11:30​

11:30 - 12:30

GROEP

Kleuterturnen C

Kleuterturnen B

Kleuterdans A

Kleuterdans B

Kleuterdans C
 

DANSLOCATIES

U2S Dance Academy (Turnzaal)

U2S Dance Academy (Turnzaal)

U2S Dance Academy (Dansstudio 2)

U2S Dance Academy (Dansstudio 2)

U2S Dance Academy (Dansstudio 2)

DOCENT

Femke Eerdekens

Femke Eerdekens

Melissa Maes

Melissa Maes

Melissa Maes

LESDATA
Zat: 15, 22, 29
Zat: 15, 22, 29

Zat: 15, 22, 29

Zat: 15, 22, 29

Zat: 15, 22, 29

ZATERDAG VM

TIJD
09:30 – 10:30

10:30 – 11:30

11:30 – 12:30

GROEP

Modern Junior
Modern Kids

Hiphop Kids 

DANSLOCATIES

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)

DOCENT

Femke Liessens

Femke Liessens

Free Pauli 

ZATERDAG NM

TIJD

17:30 - 18:30​

18:30 - 19:30

19:30 - 20:30
 

GROEP
Breakdance A

Breakdance B 

Breakdance C

DANSLOCATIES

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)

U2S Dance Academy (Dansstudio 1)


 

DOCENT

Yanik De Wolf

Yanik De Wolf

Yanik De Wolf

LESDATA

Zat: 15, 22, 29 mei

Zat: 15, 22, 29 mei

Zat: 15, 22, 29 mei